Golfové míčky Titleist - proč si je vybírají špičkoví profesionální hráči?

Golfové míčky Titleist mají důsledně propracovaný proces výroby a kontroly, což jim dává vysokou kvalitu a hra s nimi vás baví. Neustále inovované technologie zkušené značky jsou zdokonaleny do nejmenšího detailu a používají je ti nejlepší hráči.

Vhodný model Titleist i pro začátečníky

Značka Titleist myslí i na začátečníky a středně pokročilé golfisty. V široké nabídce golfových míčků Titleist najde každý hráč vhodný model pro dobrou vzdálenost a kontrolu. Vyberte si z modelů míčků Titleist AVX, Tour Soft, TruFeel nebo Velocity a získáte vyšší rychlost, kontrolu při švihu a delší vzdálenost. Vysoce kvalitní golfové míčky Titleist propojí manuální zručnost s fyzikálními zákony, díky čemuž doženete hráče s vyšší silou a rychlejším švihem.

Důmyslně propracované golfové míčky Titleist

Značka Titleist vsadila na maximalizaci rychlosti a vzdálenosti zejména díky tvrdosti a hmotnosti golfových míčků a současně díky měkčímu povrchu, který se od golfové hole neodrazí ihned po dotyku a zaručí vám měkký pocit při odpalu. Dlouholetá historie, výzkumy, inovace a spousta testování i pokusů společně vedly k vytvoření unikátní vícevrstvé koule.

Vsaďte na odlišnosti a ověřené míčky AVX

Vsadit můžete třeba na oblíbený model míčků AVX. Tyto golfové míčky mají velké jádro, tenký uretanový potah a aerodynamický design s důlky neboli dimply. To jim umožňuje letět po nízké trajektorii na dlouhé vzdálenosti s nízkým spinem a s lepší kontrolou nad golfovým míčkem.

Profesionální golfové míčky Titleist ProV1 a ProV1×

Mezi nejpoužívanější modely golfových míčků profesionálními hráči patří Titleist Pro V1 s velmi nízkým spinem a průraznou trajektorií a Pro V1× s nízkým spinem při dlouhé hře a vysokou trajektorií. Díky jádru s vysokou kompresí míček dokonale vyvažuje vysokou kontrolu krátké hry se zachováním vynikající vzdálenosti při úderu. Univerzální míčky zaručí konzistentní výsledky a patří k nejpoužívanějším na PGA Tour. Stabilním letem překonávají dlouhou vzdálenost, dají vám měkký pocit při odpalu a technologie Drop-and-Stop™ i lepší kontrolu nad krátkou hrou.

Golfové míčky Titleist ProV1× LEFT DASH

S revolučním řešením přišla firma u modelu Titleist ProV1× LEFT DASH s velkým dvojitým jádrem ZG Process Core, díky kterému má míček vysokou rychlost a nízký spin. Plášť tvoří uretanový elastomer, který dodá měkkost při úderu. Aby míček za letu nebrzdil vzduch, má na povrchu 328 čtyřstěnných důlků neboli dimplů různých velikostí dokonale uspořádaných v unikátním vzoru. Mezi jádrem a pláštěm je navíc centrální vrstva minimalizující spinový efekt. Získáte měkký míček s nízkým spinem a vysokou trajektorií letu na dlouhé vzdálenosti.

Golfové míčky Titleist Tour Speed s maximální rychlostí

Revoluční řešení dalo vzniknout nejrychlejším míčkům. Tvar povrchu míčků řady Tour Speed má skvělou konstrukci a unikátní aerodynamiku. Technologie Driven Core Design, 3 vrstvy, rychlá ionomerová krycí vrstva, patentovaný termoplastický uretanový potah, 346 čtvercových zářezů a komprese 85 pošle tento míček na velmi dlouhou vzdálenost se střední rotací po vysoké trajektorii.

Jak si levně vybavit home-office

V posledních letech se rozšířila možnost home-office.

7 znamení v automatu v online kasino 7signs či v jejich jednota tarotu - náhoda?

Někde věří na znamení v tarotu, jiný má raději 7 stejných symbolů na válcích automatů.

Formule 1: Královna motosportu

Formule 1 – místo kde se rychlost, technologie a talent spojují v úžasné závody na nejprestižnějších okruzích světa.