Restaurace Elixír

Provoz nekuřácké restaurace s nabídkou denního menu, grilovaných specialit, salátů a koktejlů. Možnost pořádání svateb, rodinných oslav a firemních akcí. Restaurace se nachází v zámku Valdštejn. Služby: Parkoviště, Wi-Fi, Platba kartou, Dětský koutek, …

OTEVŘENO (Zavírá v 22:00)

Vinárna Náplavní

Vinárna Náplavní

Široký výběr lahvových vín z Moravy, Čech a dalších oblastí světa například Chile, Argentina, Jižní Afrika, Austrálie, Rakousko, Itálie, Francie, Španělsko, Maďarsko, Nový Zéland. Letní posezení venku, pochutiny k vínu, … Využijte naše ideální prostory na …

80 kmPraha 2 - Nové Město, Náplavní 2009/9

OTEVŘENO (Zavírá v 22:00)

Žernosecké vinařství, s.r.o.

Vyrábíme a prodáváme vína. Zajišťujeme na objednávku degustace.

ZAVŘENO (Otevírá v Po 06:30)

Marcela Hříbalová

Prodej různých druhů sudových i lahvových vín. Výroba a prodej klasického sektu.

Becher´s Bar

Becher´s Bar

Noční bar zařízený ve stylu klasických staroanglických barů z počátku 20. století. Gurmánské speciality doprovází pestrý výběr koktejlů, piva a rozsáhlý vinný lístek. K poslechu a tanci hraje živá kapela (nebo DJ). Kapacita je 75 míst.

ZAVŘENO (Otevírá v 19:00)

Vinotéka SOMMELIÉR

Vinotéka SOMMELIÉR

Prodej sudových vín - přímé dovozy od vinařů, dále nabízíme široký sortiment tuzemských a zahraničních lahvových vín, pálenky, champagnské, portské, dárkové kazety, stojany a doplňky. Možnost využít vinného sklepa pro soukromé i firemní oslavy.

OTEVŘENO (nonstop)

LOKÁL Pod Divadlem

Provoz restaurace s nabídkou teplé i studené kuchyně a čepovaného piva. Služby: Wi-Fi, Platba kartou, Se psem, Zahrádka, Stravenky, Ryzlink rýnský, Pilsner Urquell, Dárkové poukazy, Rozvoz, Výdej s sebou.

OTEVŘENO (Zavírá v 23:00)

Muffin Café

Muffin Café

Provozujeme kavárnu s cukrárnou a občerstvením, čerstvě pražená káva z Costa Rica, s certifikátem SCACR, výběr čajů. V nabídce najdete také pizzu, toasty, hranolky nebo panini, širokou nabídku zákusků a muffinů, dětské nápoje a jídla. Dětské hřiště.

OTEVŘENO (Zavírá v 22:00)

MERLON, a.s.

Společnost vyrábí révová vína na moderních zařízeních podle posledních známých metod a postupů.

Jiří Culek

Velkoobchodní a maloobchodní prodej sudových, lahvových i kanadských vín, destilátů či pochutin.

77 kmPraha - Břevnov, Bělohorská 1687/120 + pobočka

ZAVŘENO (Otevírá v Po 09:00)

Hostinec Na Hubálce

Provoz restaurace s nabídkou rychlého občerstvení a studené kuchyně. Možnost konání soukromých akcí a oslav, sledování sportovních přenosů.

Brzy otevírá (v 17:00)

Café Záhorský

Kavárna křížená s bistrem, nabízející jednoduchá jídla neokázalým stylem. Skvělé snídaně, lehké obědy a lahodné večeře v menu, které se mění každý den. Pekařství, kde koupíte francouzský i český sortiment. Služby: Wi-Fi, Platba kartou, Dětský koutek, Zahrádka.

OTEVŘENO (Zavírá v 20:00)

Malostranská beseda, a.s.

Jsme koncertní, hudební a divadelní klub v samém srdci Malé Strany. Nabízíme pronájem prostor Malostranské besedy s možností svatebního obřadu.

Restaurace U Malířů 1543

Restaurace v Praze s tradicí od roku 1543. Tradiční česká a franczouská kuchyně v moderní úpravě, ojedinělá nabídka evropských vín a historický interiér umožní návštěvníkům zcela se ponořit do atmosféry a oddat se jedinečnému zážitku, jakým je nepochybně …

ZAVŘENO (Otevírá v Po 11:30)

VINNÝ SKLEP ÚJEZD

Provozujeme vinotéku a vinný sklep s nabídku vín ze známých vinařských oblastí.

ZAVŘENO (Otevírá v Po 17:00)

Lokál U Bílé kuželky

Lokál U Bílé kuželky

Domácí česká jídla každodenního stravování připravovaná ze surovin od prověřených českých dodavatelů. Prazdroj čepovaný nejkratší cestou z tanku do skla.

RUMAKOshop

RUMAKOshop

Vybíráme to nejlepší, co lze mezi rumy dostat. V Dominikánské republice, kde slunce svítí celý rok, jsme pro Vás objevili perlu mezi rumy. Ochutnejte a obohaťte svůj život o dokonalý smyslový zážitek, který Vám přinášíme my, Rumako - výhradní distributor …

Vinný bar Monarch

Provoz vinného baru s kapacitou pro 40 osob. Nabídka zahraničních a domácích vín, delikates, sýrů a uzenin. Možnost využití pro soukromé akce.

ZAVŘENO (Otevírá v Po 15:00)

JAMES DEAN PRAGUE ®

JAMES DEAN PRAGUE ®

Americká diner restaurace situovaná v samotném srdci Prahy. Music klub. Pravé americké snídaně, burgery, steaky, mezinárodní kuchyně, sendviče, saláty. Bohatá nabídka míchaných nápojů.

ZAVŘENO (Otevírá v Po 09:00)

Serial Burgers

Serial Burgers

Provozujeme restauraci s nabídkou burgerů z čerstvého a šťavnatého masa, v bulkách pečených dle naší originální receptury, s čerstvou zeleninou, bylinkami a domácími omáčkami, doplněný čepovaným plzeňským pivem nebo lahodným koktejlem. Také nabízíme steaky a …

80 kmPraha 1 - Nové Město, Ostrovní 1448/24 + pobočky (5)

OTEVŘENO (Zavírá v 22:00)

Dvorní vinotéka

Zajímavá vína od pečlivě vybraných vinařů z Čech a Moravy i světové produkce – vína jakostní, predikátní, barrique, botritická, archivní, ledová, slámová, jak pro přímou spotřebu, tak i pro Váš archiv, sudová vína, dodávku vína na Váš raut i …

ZAVŘENO (Otevírá v Po 14:00)

Restaurace U Pinkasů

Nabídka jídel staročeské kuchyně a pivních specialit. K dispozici je letní zahrádka a goticko-renesanční sklep. Možnost pořádání společenských akcí. V menu se nachází pochutiny k pivu, staročeské pokrmy, bezmasá jídla a dezerty. Pořádání zabijačkových hodů. …

Pas a pas, s.r.o.

Prodej vybraných francouzských vín. Možnost degustace.

OTEVŘENO (Zavírá v 22:00)

Stejkárna

Rodinná restaurace, která klade důraz na kvalitu připravovaných mas, které pro Vás pečlivě vybírá. Masa pochází převážně z jihoamerických chovů plemene Aberdeen Angus, kde díky bohaté vegetaci hovězí nepotřebuje žádné potravinové doplňky ani růstové hormony. …

OTEVŘENO (Zavírá v 21:30)

Výloha Bar

Nabídka alkoholických a nealkoholických nápojů, vín i míchaných nápojů. Možnost sledování sportovních přenosů nebo hudebních kanálů.

Brzy otevírá (v 17:00)

Karlín Park

Nabízíme nové byty, určené pro náročnější jednotlivce nebo malé rodiny, nabízíme od velikosti 1+kk do 4+kk. K většině bytů náleží prostorný balkon s výměrou okolo 7 m2, kde si příjemně vychutnáte svou ranní kávu.

ZAVŘENO (Otevírá v Po 09:00)

Lokál Hamburk

Provozujeme nekuřáckou restauraci. Nabízíme přípravu studených i teplých pokrmů. Služby: Wi-Fi, Platba kartou, Se psem, Zahrádka, Salonek.

OTEVŘENO (Zavírá v 23:00)

Vinohradský parlament

Provozujeme restauraci s nabídkou poledního menu a minutek a alkoholických a nealkoholických nápojů.

82 kmPraha 2, náměstí Míru 820/9

ZAVŘENO (Otevírá v Po 10:45)

Tichá kavárna

Provozujeme kavárnu s neslyšící obsluhou. Nabízíme kávu a domácí koláče, možnost pořádat kulturní setkání pro celou rodinu.

ZAVŘENO (Otevírá v Po 14:00)

Restaurace Spojka Karlín

Spojujeme u jednoho stolu všechny, kteří chtějí jíst dobře. Bez předsudků a bez ohledu na to, jestli se jedná o vegana, vegetariána, nebo milovníka masa. Přesvědčte se sami, že to jde i jinak. A přes to stále moderně a za použití kvalitních surovin.

ZAVŘENO (Otevírá v Po 08:00)

Czech Event Prague, s.r.o.

Provoz vinotéky a prodej stáčených sudových a lahvových vín.

OTEVŘENO (Zavírá v 21:30)

Goethe`s Beer House - Goethova Pivnice

Goethe`s Beer House - Goethova Pivnice

Provozujeme restauraci s nabídkou české kuchyně a českého čepovaného piva Bernard. K dispozici je posezení na venkovní zahrádce.

OTEVŘENO (Zavírá v 23:00)

KRAUS MĚLNICKÉ VINAŘSTVÍ

Vinařství produkuje sazenice révy vinné, stolní a moštové odrůdy. Vyrábí a prodává lahvová a sudová vína. Pořádá degustace vín, řízené vinařem.

ZAVŘENO (Otevírá v Po 07:00)

Restaurace Čertovka

Naše společnost zajišťuje provoz restaurace a pivnice u Karlova mostu se zahrádkou a terasami nad Vltavou. Nabízíme k využití dva sály a salonek. Bohatý výběr jídel a výborné plzeňské pivo. K dispozici je posezení na terasách pro 70 osob, pivnice pro 40 …

Meat Beer

Meat Beer

Provozujeme českou restauraci. Naší specialitou jsou steaky ze zrárny masa, která je umístěna přímo v restauraci. Nabídku doplňují naše limonády a vybraná vína. V 1.patře je otevřena Working Lounge - najdete zde vše potřebné k vaší práci - tiskárnu, …

OTEVŘENO (Zavírá v 22:00)

Umění vína s.r.o.

E-shop nejen s vínem. To nejlepší víno od malých a středních vinařů máme skladem v počtu 60 tisíc lahví v klasickém sklepu a dopravíme na váš stůl v den objednávky.

ZAVŘENO (Otevírá v Po 09:00)

Creperie Mirakulum

Naše restaurace Vás příjemně překvapí uklidňujícím a jedinečným interiérem od akademického sochaře Petra Svobody. Naleznete zde i zahrádku, ze které můžete vidět celé náměstí Jiřího z Poděbrad, především překrásný kostel Nejsvětějšího Srdce Páně. Služby: …

OTEVŘENO (Zavírá v 19:00)